LimonkaGames to rodzinna inicjatywa powstała z miłości do planszówek. Nasz zespół tworzą oczywiście wybitni specjaliści w swoich dziedzinach:

Wolontariusze

Serdecznie dziękuję wszystkim bezimiennym wolontariuszom, którzy od czasu do czasu wspierają LimonkaGames - zwłaszcza w organizacji większych imprez :)

Aleksandra "Merida" Teterycz

Dobry duch zespołu oraz urzeczywistnienie marzeń Arysa o dziecku wychowanym do planszówek. Wierzcie lub nie, ale pierwsze gry, autorstwa tatusia :) oczywiście, miała opanowane już mniej więcej w 15 miesiącu życia ;) Zanim skończyła dwa lata sprawnie operowała kostką "k6" a Grzybobranie nie stanowiło problemu. Rok później sięgała po pierwsze gry "decyzyjne".

Wkrótce dumni rodzice rozpoznali u dziecka podstawową umiejętność czytania. W przedszkolu pojawiły się pytania, jak to się dzieje, że 5-latka płynnie czyta i ile godzin dziennie przeznaczamy na tresurę, czyli rozwój dziecka. Aż wstyd było "wyjawić", że swoje umiejętności Merida zdobyła sama.

Czyżby regularne planszowanie mogło mieć coś z tym wspólnego? Nie wiem, ale jako 8-latka gra w Agricolę (nigdy nie próbowała wariantu rodzinnego), Horror w Arkham - o Small World czy Dominionie nawet nie warto wspominać. Niestety nieco pyskata jest trochę za. To już jednak raczej inna historia...

Paweł "Chmurnik" Teterycz

vel Arys Oakheart. Podstawowa siła robocza. W LimonkaGames pracuje jako dostawca, redaktor, cały dział IT, goniec, dyr. finansowy, sprzątacz, logistyk, handlowiec, telemarketer, windykator, roznosiciel ulotek a także animator i instruktor oraz szef biura nieprzyjemnych listów. Odpowiada za wszystkie błędy rzeczowe, stylistyczne a nawet ortograficzne w artykułach oraz klęski żywiołowe w najbliższej okolicy. Niepoprawny optymista.

W czasie wolnym (od planszówek) tworzy oprogramowanie dla przedsiębiorstw.

© 2013-14 Limonka Paweł Teterycz. Wszystkie prawa zastrzeżone. Web: studiolimonka.pl

Początek strony